İnternetinizi Güvene Alın

İnternetinizi kontrol altına almanın yeni yolu. Artık internetinizi güvenle paylaşın.

Kullanıcı Deneyimiyle ve Sadeliğiyle Karşınızda SPOTSHARE

Spotsharerestaurant,cafe,otel,apart,okul ve internet paylaşımının olduğu yerde internetinizin loglamasını yapar. 5651 nolu yasa gereğince toplu internet dağıtımı yapan işletmeler internetlerinin kullanımını kayıt altına almaları gerekmektedir. Ve bu loglama işlemini Mac,Ip,tarih ve saat bilgilerine uygun yapmaları gerekiyor. Artık internetiniz dağıtırken korkmayın çünkü Spotshare ile internetinizi kimin hangi cihazda hangi saatte kullandığını görebileceksiniz.

Size Özel Giriş Ekranı

  SPOTSHARE  özel tasarlanmış arayüzü ile interneti yönetmeyi çok kolay ve zevkli hale getiriyor.İşletmenize uygun olarak tasarladığımız giriş ekranında isteğinize göre tanıtımlarınızı ve işletme bilgilerinizi ekleyerek kurumsallığınızı sağlamış oluyoruz.

Kullanım Alanları

       İster restaurant-kafe işletiyor olun, ister otel-apart-restoran-cafe-pastane işletiyor olun hiç farketmez toplu alanlara internet dağıtımı yaptığınız her yerde SPOTSHARE ile internetinizi 5651 nolu yasaya uygun olarak kontrol altına alabilirsiniz.

Müşterilerinizi Memnun Edin

İnternet artık herkes için önemli bir iletişim aracı haline geldi. Genç kesim başta olmak üzere birçok kişi gittiği yerlerde internetin var olup olmadığını sormaktadır.Özellikle restaurant,kafe, otel gibi alanlarda internetin önemi daha da ön plana çıkmaktadır.İnternet yayınınız varsa unutmayın ki rakiplerinize göre bir adım öndesiniz. Ve SPOTSHARE ‘ in profesyonel altyapısı ile müşteri memnuniyetinizin sınırlarını zorlayın.

İnternet Kullanım Kartlarıyla Kurumsallığınızı Gösterin

Gelen müşterilerinizi internet hizmetiniz ile karşılayın. Duyguların sanal platformlarda paylaşıldığı bu dönemde siz de hizmet anlayışınızı SPOTSHARE Ticketları ile gösterin.İşletmenize özel hazırlanan internet kullanım kartları ile müşterilerinizin internet kullanım haklarını, belirlenen süre göre aktif hale getirin.

5651 No’lu Yasanın Gerekliliklerini Yerine Getirin

5651 No’lu Yasa Nedir?

Yasa, internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındaki kanundur.

5651 No’lu Yasa Ne diyor?

Yasa açık ve kapalı alanlarda ücretli/ücretsiz internet sağlayan  Otel, Apart, Yurt, Cafe, Restaurant, AVM, Üniversite, Kobi, Fabrika vb.için kullanıcı hareketlerini saklama zorunluluğu getiriyor.

5651 No’lu Yasanın Log Örneği

Yasa İşletmelerden Ne İstiyor?

 

Yasa tüm internet trafiğinin günlük olarak kayıt altına alınması,tarih ve saate göre raporlama, arşivleme, yedeklemenin en az 2 yıl süreyle saklanmasını emrediyor. Gerekli durumlarda Mahkemeler, Savcılar, Emniyet Kuvvetleri, BTK ve ilgili kurumlara kaynak ve hedef IP adresleri, kullanıcı ve tüm trafik bilgilerinin verilmesi emrediliyor.