CANON YAZICILAR

Profesyonellerin Seçimi

Canon MegaTank Yazıcı Serisi

Detay

Canon MAXIFY Ofis Yazıcıları

Detay

Canon Mono Tanklı Yazıcı

Detay
Canon

Yüksek Verimlilik

Canon, baskı kalitesini orijinal siyah pigment ve boya bazlı renkli mürekkepleriyle sağlar. Bu mürekkepler, sayfa başına düşük maliyetle olağanüstü yüksek verimlilik için PIXMA G Serisi ile birlikte kullanılacak şekilde geliştirilmiştir.

Canon

Entegre Mürekkep Tankları

Yazının önündeki entegre mürekkep tankları, mürekkep seviyelerini takip etmeyi kolaylaştırır. Optimize edilmiş doldurma sistemi ve kolay şişe tutuşu sayesinde mürekkep sorunsuz ve hızlı bir şekilde doldurulur.

Canon

Akıllı ve kullanışlı

iOS ve Android’e yönelik Canon PRINT uygulaması sayesinde akıllı cihazınız üzerinden yazdırın ve PIXMA Cloud Link’i kullanarak buluta bağlanın. Evden çalışanlar veya küçük ofisler için mükemmeldir.

Canon

Zahmetsiz yazdırma

Yalnızca AirPrint (iOS), Mopria (Android) veya Windows 10 Mobile kullanarak yazdırmanın ve Ethernet bağlantısıyla yerel ağ üzerinden güvenli, yüksek hızlı bağlantının keyfini çıkarın.*
*Bazı modeller hariç; ayrıntılar için lütfen ürün teknik özelliklerini kontrol edin

Canon

Evde

Evinizde kullanım için bakım gerektirmeyen, yüksek hacimli baskı çözümü. Canon’un MegaTank yazıcıları aile kullanımı için idealdir; kurulumu ve doldurması kolaydır ve hem belge yazdırma hem de fotoğraf basma kabiliyetine sahiptir.

Canon

Ofiste

Küçük ofisler veya ev – ofisler için idealdir. MegaTank yazıcılar, olağanüstü yüksek sayfa verimliliğiyle sık sık mürekkep değiştirmeden daha üretken olmanızı sağlar.

Canon

Eğitim

Güvenilir, yüksek hacimli baskı alma özelliğiyle öğrenciler ödevlerini zamanında bitirirken çalıştırma maliyetlerini düşük tutabilir.

Canon

Perakende Satış

Perakende satıcılar için ideal olan iş yardımcısı, işinizi çalışır halde tutmak için ihtiyacınız olan her türlü baskıyı almanızı sağlar.

Canon

Pro Yazıcılar

Profesyonel fotoğraf yazıcısı yelpazemizle rakipsiz görüntü kalitesi elde edin.

Canon

MAXIFY

Yüksek hız ve kolay baskı imkanı sunan, verimli, hepsi bir arada ev ve küçük ofis yazıcıları.